Projekt „Hrou za poznáním přírody“

V úterý 23.2. 2010 jsme se zůčastnily projektu o Českém Švýcarsku. Jeli jsme v 8:12 z autobusového nádraží do Krásné Lípy, kde jsme navštívili Dům Českého Švýcarska. Program jsme zahájili hrou se spoustou otázek a soutěží.


Velmi jsme se pobavili, ale bylo to náročné. Hra nám zabrala 2-3 hodiny.Poté byla krátká přestávka na svačinu. Následovala zajímavější část projektu v expozici Českého Švýcarska, kde je spousta rekvizit o životě v tamní přírodě. Navštívili jsme také kinosál, kde se promítal film o této oblasti. V expozici jsme měli možnost vlastnoručně si vše vyzkoušet. Celý projekt byl dobře připraven, byli jsme všichni spokojeni.

Vypracovali : Hájek, Holubář, Elšíková, Brádlerová, Zrubecká V.,Šeborová

Hodnocení projektového dne vedoucími :

Žáci byli na projekt velice dobře a zodpovědně připraveni, přípravu neodevzdala dvě děvčata, která byla hodnocena známkou nedostatečnou.Dům Českého Švýcarska je dost vyjímečná záležitost, proto si myslíme, že by ho měli navštívit všichni, kdo v této nádherné krajině žijí. Škoda, že se k projektu přihlásila většina žáků, která tento povedený stánek již viděla a věděla do čeho jdou, ale přesto si návštěvu a bohatý program užili všichni zúčastnění a snad si odnesli spoustu nových znalostí a zážitků. Ihned druhý den byla vypracována nástěnka s pracemi studentů a fotodokumentací