Jarní běh sídlištěm Nový Bor

Dne 27. března 2011 se konal již 33. ročník závodu JARNÍ BĚH SÍDLIŠTĚM v Novém Boru. Účast soutěžících byla poměrně veliká, protože běh byl otevřen pro všechny sportovce včetně těch nejmenších. Počasí nám naštěstí přálo a výkony byly myslím velice dobré až výborné. Například výkon paní učitelky Kateřiny Loubkové, která běžela 10 000m a umístila se na krásném 2. místě (těsně za svou sestrou) byl až neuvěřitelný. Stejně tak výborný výkon Vojty Ludvíka, který se umístil na stejné trati 3., ovšem v kategorii mužů do 40let !!! Petra Kabeláčová v kategorii juniorky na trati 3100m a Daniela Forgáčová v kategorii dorostenek (trať 2100m) s přehledem zvítězily. První tři v kategoriích obdrželi diplom a věcnou cenu. Doufejme, že se tyto závody podaří uspořádat i příští rok a účast soutěžících bude opět tak velká jako letos.