Ještě se dvakrát vyspíme a bude výplata, pak se dvakrát nevyspíme a bude po výplatě.  Nepovedený vtip, ale jako první věta se docela hodí. Poločas náročného týdne, ještě se třikrát nevyspíme, ve čtvrtek zvlášť a bude po náročném týdnu. Takže poloohlédnutí:

Za adjustaci a práci na přípravě výstavy dlouho do noci pondělní poděkování a respekt. (Milan, Fanda, Gabča, Matěj, Honza). Reklamní předměty, v rychlosti a přeci se stihlo. (M studio, Mirek, Iveta a další). Zpívání na schodech. (Zuzka a všichni) Módní přehlídka. (Hluboká úklona septimě Honzovi a Lukátě ) Stánek podpory. (Jana a prima) Velká a malá rada školy (Jirka, Fanda, Standa, Luboš, Jirka, Honza, Honza, Honza, Romana a Vojta) Štrůdl (Marcela), Botič a následné krace u Kocoura (Veronika, maminka a …) Ale ještě mnohé další role a různí efektové, učitelé, rodiče, starostové, hosté… V hlavní roli pak generální vikář. (Skvěle ztvárnil Standa)

Poděkování a plavba směr noční vyučování, absolventi, přehlídka, pinčesová čtřiadvacetihodinovka, den otevřených dveří, atrakce…

Jiří Čunát