Přebor školy v badmintonu

Tak na začátek opět pár čísel pro přehlednost. Badminton je třetím přeborem našeho sportovního seriálu. Zúčastnilo se 30 hráčů. Z toho 13 dívek. Opět se obsadily všechny kategorie. Odehrálo se asi 30 zápasů ve čtyřech hodinách. Mladší chlapci a všechny kategorie dívek se utkali ve čtyřhře a starší chlapci a dorostenci ve dvouhře. Zajímavá byla soutěž starších chlapců (tercie, kvarta), která byla velmi vyrovnaná a vypjatá. Nakonec vybojoval vítězství jen o pár míčků Matyáš Kostlán před Rýslerem a Johanem.

Kategorii dorostenců obsadilo naše věrné trio Novák, Janč a Čech. Tentokrát nejvýše na bedně stál Kryštof. Tady jsme byly svědky zápasů opravdu na úrovni. Mladší dívky vyhrála dvojička Jirchářová – Petružálková N. Starší dívky Petružálková – Švamberková. Dorostenky Hudecová – Fábryová. Všem díky za účast a dobrou náladu, která vládla po celou dobu turnaje.

V listopadu máme naplánovanou ještě přehazovanou (24. 11.) pro kategorie Prima až Kvarta. Družstva budou smíšená, šestičlenná a v rámci třídních kolektivů. Těšíme se.