Přebor v ringu

Dne 26. Října se konal turnaj v ringu. Zúčastnilo se dohromady 49 studentů, což je docela bomba. Za mladší žákyně to byly Susová, Petružálková, Neubauerová, L. Jirchářová, Nedvědová, Kubrová, Pospíšiloová, Škachová, Veliká, Vápeníková, Čechoová E., Cipriánová, Hudecová Šandero, Jirchářová K., Smetanová. Za starší žákyně to byly Starcová, Koldová, Ježková, Koubková, Bečvářová, Pachmanová, Žáková, Kabeláčová. Chlapecké zastoupení mladších dělali Jan Lorenc, F. Pešek, A. Pešek, Toledo, Štefan, Králík. Starší žáci, Dušek, Berdych, Soloch, Poc. Dorostenky zastupovaly Fábryová, Těšitelová, Petružálková, Švamberková, Pastvová a Venclová. A jako poslední jsou dorostenci, což byli Rýdl, Kostlán, Šindelář, Kalivoda, Lorenc Jakub, Pešek. A přišli i další.

Poznámka R. H.: No tentokrát Anička Hudecová článeček vzala trošku hákem, ale všechny účastníky jsme ještě nikdy neuváděli, takže zajímavá změna, proč ne.

Jinak opět výborná atmosféra, účastní se spousta primánků a to jsme moc rádi. Ringo je hra, které se může zúčastnit každý bez zvláštního nadání a umění. A to bylo i vidět – účast opět hojná. Uvidíme co v pondělí 9. 11. Čeká nás stolní tenis, přijďte potrénovat na maraton.

Bc. Radka Holubářová