Přebor ve skoku vysokém

Výška 176 cm je našim školním rekordem Vojty Lehrocha, o jehož překonání se v letošním přeboru ve „výšce“ pokusil vítěz kategorie dorostenců Kryštov Novák (173 cm). Kategorie našich nejstarších je každoročně velmi atraktivní, výkony všech závodníků jsou velmi kvalitní a soutěž má díky nim velkou úroveň.

Letos byl přebor doslova nabitý osobními rekordy, ke kterým velmi blahopřejeme. Ty nej, nej bych ráda uvedla. Jadnoznačně stojí za vyzdvihnutí Štěpánka Ježková, která skočila 130 cm. Mezi primánkami je to nejlepší výkon, který jsme mohli doposud vidět. I další naše nejmladší dívky byly vynikající. Veronika Fürstová a Tereza Adámková, překonaly laťku ve výšce 125 cm. Další nadějí je Vlastimil Šmalcl – 130 cm. Výkony Pepy Šišuláka a Petra Richtera (150 cm) jsou také zárukou budoucích rekordů. Velmi překvapila (a to i samy sebe) starší děvčata Eliška Fialová a Dominika Fábryová, která zlepšila své osobní rekordy výkonem 135 cm.

Přeboru se zúčastnilo 32 závodníků, všem velké díky za hezké odpoledne a zajímavé sportovní zážitky. Všem držíme palce na dalších sportovních kláních. Zveme všechny na velikonoční laťku dne 5. 4. ve sportovní hale.

Bc. Radka Holubářová