AKADEMIE PŘÍSLIBU – školní klub a středisko volného času mládeže při BGV

PŘÍPRAVKA DRAMATICKÉHO SOUBORU

 

Milé holky a kluci, vážení rodiče,

hledáme dorost pro dramatické soubory, které už čtyři roky úspěšně působí při Gymnáziu Varnsdorf, a proto letos otvíráme přípravku DRAMAŤÁKU, do které zveme odvážné kluky a holky ve věku 8 – 10 let.

V dramaťáku se děti pomocí metod dramatické výchovy (hry, pohybové, řečové, improvizační, pantomimické a herecké aktivity) učí komunikaci, zdvořilému a kultivovanému vystupování, správné řeči a pohybu.

Během celoroční práce vzniknou 1 – 2 dětská divadelní představení, se kterými soubor bude vystupovat na regionálních přehlídkách a v krajském kole národní přehlídky dětské umělecké dramatické tvorby Dětská scéna 2013.

Přípravkový soubor by mělo tvořit asi 15 – 20 dětí, které mají chuť zkusit něco nového, nebo už zažily radost z pocitu stát na divadelním jevišti a chtějí ji dál rozvíjet.

Koho to v přípravce „chytne“, může pokračovat v dalších letech v některém z pokročilejších souborů (jmenují se Wykulený woči, Hromy a blesky a Odraz v zrcadle). Akademie příslibu je instituce volnočasových aktivit pro děti a mládež z celého Varnsdorfu a okolí. Nemusíte tedy ani v letech budoucích chodit na gympl, abyste mohli s námi hrát divadlo i dál. Kdo si ale naši školu chce „oťukat“, má právě v dramaťáku báječnou příležitost, protože se scházíme a zkoušíme právě v aule nebo tělocvičně gymnázia.

PŘÍPRAVKA DRAMAŤÁKU

zkoušky ÚTERÝ 16.15 – 17.15

aula nebo malá tělocvična Gymnázia Varnsdorf

 

první schůzka ÚTERÝ 2. ŘÍJNA 2012 v 16.15

sraz před hlavním vchodem budovy varnsdorfského gymnázia, Střelecká 1800

účast rodičů jako diváků na první zkoušce vítána

 

Příjemné je, že aktivity AKADEMIE PŘÍSLIBU BGV jsou pro přihlášené bezplatné!

Jestli Vás tenhle dopis oslovil, chcete se ještě na něco zeptat nebo se přihlásit, kontaktujte mne prosím (606 201 472, anitramavokanaj@seznam.cz nebo janakova@bgv.cz), nebo prostě 2. 10. 2012 rovnou přijďte

Mgr. Martina Janáková