Turnaj ve vybíjené

Rivalita, bojovnost, radost, smutek, naštvání – tak by se dal charakterizovat turnaj ve vybíjené, který proběhl v úterý 27. 5. Zúčastnilo se 45 hráček z gymnázia i ZŠ Seifertova.

Letos jsem udělala výjimku a do turnaje zapojila i kvintu z důvodu nízkého počtu družstev ve starší kategorii. Děvčata hrála v pěti oproti předepsanému počtu 6 plus jedna. Jejich výkon nikdo neohrozil, proto jsem je zařadila do turnaje mimo soutěž. Díky tomu na nejvyšší příčce skončila tercie (Těšitelová, Průšová, Jetýlková, Sommerchuhová, Cviková, Švamberková a Fialová), druhé místo obsadilo družstvo kvarty (Svobodová, Nová, Venclová, Pastvová, Hudecová, Šedová) a třetí místo obsadil tým ze ZŠ Seifertova.

Mladší kategorii vyhrála Seifertka, druhá byla děvčata z primy B ( Žáková, Lukešová, Křířová, Tomašová, Kemp, Hájková, Hoření) a třetí místo vybojovala prima A, která sehrála velké utkání se sekundou.

Letos proběhl přebor bez velkých emocí, nikdo se nepohádal, nepopral ani nezranil. Bylo to příjemně strávené odpoledne. Díky za to a velké blahopřání vítězkám.

Bc. Radka Holubářová