Projektové dny

Babylonská věž

Tématem projektového dne byla stavba Babylonské věže. Naším úkolem na doma bylo přečíst si příběh o stavbě této věže a připravit si pár zajímavostí o zemi, kterou jsme si vybrali na schůzce.

více info


„MILOŠ FORMAN – 80 LET“

Exkurz do filmové tvorby Miloše Formana, jednoho z nejslavnějších českých režisérů, který 18. února 2012 oslavil 80 let. Každý student si vybral ze seznamu jeden či dva filmy, které Forman režíroval a připravil si o něm referát (PowerPoint) a zároveň

více info


Lidice - minulost a současnost

Dnešní projektový den byl na téma Lidice. Nejprve jsme předvedli naše připravené referáty, které jsme už měli předem zadané, například na téma: geografická poloha Lidic, osudy lidí, Lidice v různých obdobích (před válkou, za války, po válce, současno

více info


Svět 2012

Cílem projektu mělo být zmapování současné situace ve světě. Důvodem byla snaha otevřít oči pro žitou historii. Překročit horizont sumovaných, encyklopedických poznatků v době zdánlivě pokojné, avšak plné obav a nezodpovězených otázek.

více info


„Sakrální památky Šluknovska“

Dne 7. března se uskutečnil další projektový den. My jsme navázali na předchozí projektové dny a vypravili jsme se podívat na další venkovní křížovou cestu, která se nachází na Jáchymu mezi obcemi Lobendava a Lipová.

více info


Strana: « Předešlá 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »